Nagrody i wyróżnienia

The Guardian i Financial Times o Hotelu i Restauracji Hotelu Gdańsk
 
Hotel Gdańsk i Brovarnia w Hotelu Gdańsk zostały w ostatnim czasie docenione przez niezwykle prestiżowe media. Brytyjski Financial Times wychwalał śniadania serwowane w Hotelu Gdańsk, a The Guardian wymienia Gdańsk i Brovarnię Hotelu Gdańsk jako jedne z 40 najbardziej „gorących” miejsc do odwiedzenia w 2014 roku, serwujące nowoczesne polskie dania, i będące tetniącym zyciem miejscem w centrum miasta.


 

 

Kolejne tytuły dla piw warzonych w Brovarni Gdańsk!

Brovarnia Gdańsk po raz kolejny wzięła udział w Konkursie Piw w Żywcu. Nasze piwo ciemne Starogdańskie, już od dwóch lat, niezmiennie nosi tytuł Najlepszego Piwa Ciemnego w Polsce, które zdobyło w 2011 roku.


Tym razem Brovarnia Gdańsk zgłosiła do konkursu zupełnie nowe propozycje – mocniej podchmieloną wersję piwa Złoto Brovarni oraz nowe piwo Pszeniczne. Po raz kolejny okazało się, że nasze piwa, także te limitowane wersje, spotkały się z ogromnym uznaniem wśród międzynarodowego jury.
Oba piwa zdobyły trzecie miejsca w swoich kategoriach.
Ponadto, piwo Złoto Brovarni było pierwsze wśród mini-browarów w kategorii Pilsner!


W każdej kategorii startowało aż kilkadziesiąt piw z browarów z całej Polski, a międzynarodowe Jury składało się ze sław światowego piwowarstwa. Brovarnia Gdańsk limitowane serie piw warzy przynajmniej kilka razy w roku. Cieszymy się, że nasze piwa, są tak wysoko oceniane – zarówno  przez gości Brovarni Gdańsk, jak i znawców piwa na prestiżowych konkursach.

 

Brovarnia Gdańsk Najlepszym Lokalem w Gdańsku!

Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, z tego, ze Brovarnia Hotelu Gdańsk zwyciężyła w plebiscycie na NAJLEPSZY LOKAL GDAŃSKA, zorganizowanym przez największy dziennik Pomorza- Dziennik Bałtycki (PAŹDZIERNIK 2012).  Cieszymy się, że Brovarnia Hotelu Gdańsk znalazła tak szerokie uznanie wśród mieszkańców regionu. Wygrana jest dla nas kolejnym z dowodów na to jak ważne są : stała dbanie o jakość, o niepowtarzalną atmosferę, o dostosowanie oferty do miejsca, skojarzenie z regionem. W Brovarni dbamy o to każdego dnia,a nasi Goście mówią o nas często, że Brovarnia Hotelu Gdańsk to miejsce z duszą, miejsce kultowe. Wiemy też od nich, że regionalne potrawy serwowane w naszej Brovarni , takie jak słynna ‘Kaczka a la Brovarnia’ czy ‘Pikantna Zupa Rybna’ cieszą się uznaniem , nie tylko w Gdańsku ale i w całej Polsce. Jeśli dodamy do tego fakt, że ciemne piwo z naszego mini-browaru nagrodzono jako najlepsze piwo ciemne w roku 2011 to mamy powody do radości . Jesteśmy dumni, że nasze starania są doceniane, że doceniono je również w plebiscycie zorganizowanym przez Dziennik Bałtycki. W tym samym konkursie uznanie czytelników zyskała również kelnerka Brovarni Hotelu Gdańsk, Joasia Podkowia, która została doceniona przez Gości w plebiscycie na najlepszego kelnera Gdańska. Wszystkich Państwa zapraszamy raz jeszcze do nas, do nas - do Brovarni Hotelu Gdańsk.

 

Najlepsze piwo ciemne w Polsce!

Podczas 16 Festiwalu Piw w Żywcu – Birofilia 2011, Piwo Starogdańskie zdobyło pierwszą nagrodę w kategorii piw ciemnych, a Piwo Pszeniczne zajęło wysokie drugie miejsce w swojej kategorii. Jakość piw oceniało międzynarodowe jury, składające się z mistrzów piwowarstwa.

 

Mikrobrowar Roku 2008

Coraz Już po pierwszym roku istnienia, browar został wyróżniony tytułem Mikrobrowaru Roku 2008 przez Kapitułę Bractwa Piwnego z Towarzystwa Promocji Kultury Piwa. Później, Piwo Brovarnia Ciemne zostało uznane za najlepsze w kategorii "Piwa Ciemne", podczas XVII Jesiennego Spotkania Browarników we Wrocławiu. W 2010 roku Minibrowar Brovarnia Gdańsk zdobył zaszczytny tytuł Top Produktu Pomorza.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij