Aktuelles

ZORGANIZUJ KOMUNIĘ W RESTAURACJI HOTELU GDAŃSK!

ORGANIZUJ RODZINNY OBIAD KOMUNIJNY W RESTAURACJI HOTELU GDAŃSK!

Serdecznie zapraszamy do zorganizowania chrzcin oraz przyjęć komunijnych w naszej Restauracji Hotelu Gdańsk. Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa oraz Państwa najbliższych. Przyjęcie z okazji chrzcin oraz I Komunii Świętej to bardzo ważne wydarzenie w życiu dziecka i jego rodziców. W tym szczególnym dniu z przyjemnością będziemy razem z Państwem a Państwo będą gośćmi na własnym przyjęciu.
Przyjęcie komunijne możemy zorganizować dla Państwa w naszej restauracji lub w osobnej sali bankietowej. Szef Kuchni zadba o starannie skomponowane menu przygotowane specjalnie na tą okazję. Istnieje również możliwość skomponowania własnego menu według Państwa życzenia.

W przygotowaniu obiadu komunijnego pomoże Państwu nasz Manager d/s Marketingu, który na Państwa życzenie doradzi w wyborze miejsca, dań, ustawieniu stołów oraz dodatkowych dekoracji. W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt z Managerem d/s Marketingu – Panią Katarzyną Laskowską pod nr telefonu 58 320-19-70, k.gikiewicz@hotelgdansk.com.pl która z przyjemnością udzieli Państwu wszelkich dodatkowych informacji.

News

06.07.2019 - SUNSET ALE

SUNSET ALE

NOWE ORZEŹWIAJĄCE PIWO - IDEALNE NA LATO!

Lesen Sie weiter »
Diese Webseite verwendet Cookies

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookies Politik gemäß den Einstellungen Ihres Browsers. Mehr in der Datenschutzerklärung

OK, schließen