News

ZORGANIZUJ KOMUNIĘ W RESTAURACJI HOTELU GDAŃSK!

ORGANIZUJ RODZINNY OBIAD KOMUNIJNY W RESTAURACJI HOTELU GDAŃSK!

Serdecznie zapraszamy do zorganizowania chrzcin oraz przyjęć komunijnych w naszej Restauracji Hotelu Gdańsk. Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa oraz Państwa najbliższych. Przyjęcie z okazji chrzcin oraz I Komunii Świętej to bardzo ważne wydarzenie w życiu dziecka i jego rodziców. W tym szczególnym dniu z przyjemnością będziemy razem z Państwem a Państwo będą gośćmi na własnym przyjęciu.
Przyjęcie komunijne możemy zorganizować dla Państwa w naszej restauracji lub w osobnej sali bankietowej. Szef Kuchni zadba o starannie skomponowane menu przygotowane specjalnie na tą okazję. Istnieje również możliwość skomponowania własnego menu według Państwa życzenia.

W przygotowaniu obiadu komunijnego pomoże Państwu nasz Manager d/s Marketingu, który na Państwa życzenie doradzi w wyborze miejsca, dań, ustawieniu stołów oraz dodatkowych dekoracji. W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt z Managerem d/s Marketingu – Panią Katarzyną Laskowską pod nr telefonu 58 320-19-70, k.gikiewicz@hotelgdansk.com.pl która z przyjemnością udzieli Państwu wszelkich dodatkowych informacji.

All news

8/29/2019 -  OKTOBERFEST

OKTOBERFEST

28.09 - 26.10  

Read more »
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy

OK, close