News

ZORGANIZUJ KOMUNIĘ W RESTAURACJI HOTELU GDAŃSK!

ORGANIZUJ RODZINNY OBIAD KOMUNIJNY W RESTAURACJI HOTELU GDAŃSK!

Serdecznie zapraszamy do zorganizowania chrzcin oraz przyjęć komunijnych w naszej Restauracji Hotelu Gdańsk. Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa oraz Państwa najbliższych. Przyjęcie z okazji chrzcin oraz I Komunii Świętej to bardzo ważne wydarzenie w życiu dziecka i jego rodziców. W tym szczególnym dniu z przyjemnością będziemy razem z Państwem a Państwo będą gośćmi na własnym przyjęciu.
Przyjęcie komunijne możemy zorganizować dla Państwa w naszej restauracji lub w osobnej sali bankietowej. Szef Kuchni zadba o starannie skomponowane menu przygotowane specjalnie na tą okazję. Istnieje również możliwość skomponowania własnego menu według Państwa życzenia.

W przygotowaniu obiadu komunijnego pomoże Państwu nasz Manager d/s Marketingu, który na Państwa życzenie doradzi w wyborze miejsca, dań, ustawieniu stołów oraz dodatkowych dekoracji. W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt z Managerem d/s Marketingu – Panią Katarzyną Laskowską pod nr telefonu 58 320-19-70, k.gikiewicz@hotelgdansk.com.pl która z przyjemnością udzieli Państwu wszelkich dodatkowych informacji.

All news

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy

OK, close