Lunche biznesowe

W porze lunchowej Restauracja Hotel Gdańsk oraz Brovarnia Gdańsk wypełniają się gośćmi, którzy korzystają z popołudniowej przerwy aby zjeść w wyjątkowym miejscu, oraz uczestnikami odbywających się na terenie kompleksu Hotelu Gdańsk konferencji. Jeżeli lunch ma charakter biznesowy to, poza wyśmienitym jedzeniem, niezwykle ważna jest odpowiednia atmosfera sprzyjająca rozmowom. W naszej restauracji zapewniamy piękne wnętrza, najwyższy standard usług i niezwykle profesjonalną obsługę, co gwarantuje idealne warunki dla biznesowych spotkań.
W otoczeniu 400-letnich belek, w samym centrum Gdańska, zapraszamy na kameralne lunche dla kilku osób oraz lunche firmowe i konferencyjne dla 200 osób. W razie potrzeby możemy na Państwa potrzeby wyłączyć część lub całość naszej Restauracji.
Dla większych rezerwacji proponujemy dowolne ustawienie stołów- stoliki 4-6 osobowe, okrągłe stoły, dłuższe stoły 8-10 osobowe, stoliki koktajlowe. Istnieje możliwość stworzenia jednego dużego stołu dla nawet 60 osób, dzięki czemu wszyscy uczestnicy spotkania będą mogli wspólnie przy nim zasiąść.
Restauracja Hotel Gdańsk to wyjątkowe miejsce w Gdańsku i każdy z Państwa kontrahentów doceni jego wybór na biznesowy lunch – zarówno pod względem urokliwej lokalizacji, niezwykłych wnętrz, jak również wspaniałych potraw, przygotowywanych zawsze na bazie świeżych, regionalnych składników.
 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij