Spotkania firmowe

Proponujemy Państwu organizację różnego rodzaju spotkań firmowych w 400-letnim Spichlerzu, miejscu innym niż wszystkie, a jednocześnie najlepszej restauracji w Gdańsku. W naszej wyjątkowej Restauracji Hotel Gdańsk lub klimatycznej Brovarni, zorganizujemy dla Państwa spotkanie integracyjne, jubileuszowe, z okazji zakończenia ważnego projektu oraz każdego innego wydarzenia ważnego dla Państwa firmy.
 

Proponujemy dowolne ustawienie stołów- stoliki 4-6 osobowe, okrągłe stoły, dłuższe stoły 8-10 osobowe, stoliki koktajlowe. Istnieje możliwość stworzenia jednego dużego stołu dla nawet 60 osób, dzięki czemu wszyscy uczestnicy spotkania będą mogli wspólnie przy nim zasiąść. Na dwóch poziomach, w Restauracji oraz Brovarni, zorganizujemy dla Państwa spotkanie dla 200 osób.
Dzięki dostępnym w naszej restauracji dwóm poziomom, możemy zaproponować zarówno elegancką kolację, jak i biesiadę piwną w Brovarni, w każdym wypadku z odpowiednio dobraną do okazji muzyką na żywo. Mamy możliwość połączenia tych dwóch poziomów i stworzenia wspólnego klimatu dla całego wydarzenia. Możemy stworzyć atmosferę restauracji na obydwu poziomach lub wprowadzić klimat typowej dla Brovarni biesiady piwnej, zarówno na dolnym, jak i na górnym poziomie. 
 

Wspaniałym uzupełnieniem każdego z takich wydarzeń może być seminarium piwne poprowadzone przez naszego piwowara, podczas którego uczestnicy dowiedzą się wielu ciekawych rzeczy związanych z piwem,  jego niezwykłymi właściwościami, historią Gdańska i naszego miejsca. Punktem kulminacyjnym seminarium może być uroczyste odbicie 10 L beczki piwa przez wyznaczoną osobę z Państwa firmy, a wyjątkowym prezentem dla uczestników litrowe butelki naszego piwa z etykietą wzbogaconą o logo firmy, bądź nazwę wydarzenia.
Inną ciekawą formą serwowania naszego piwa są „żyrafy” piwne, 3 lub 6 litrowe, z których goście samodzielnie mogą napełniać swoje kufle.


Na Państwa życzenie zadbamy o muzykę na żywo zgodną z Państwa preferencjami lub zorganizujemy live cooking, który dodatkowo uatrakcyjni spotkanie. Chętnie pomożemy również w realizacji Państwa pomysłów i sugestii. Naszą niezwykle mocną stroną są pomysłowe tematyczne dekoracje, które możemy Państwu zapewnić w zależności od charakteru spotkania. Logo Państwa firmy możemy wyeksponować na ekranach znajdujących się w kilku miejscach Restauracji i Brovarni.

Obecnie podczas trwającego OKTOBERFEST proponujemy Państwu  zorganizowanie w Restauracji i Brovarni Gdańsk wyjątkowej imprezy firmowej, która dzięki niezwykłej oprawie biesiadnej zrobi z pewnością duże wrażenie na jej uczestnikach. To również wspaniała okazja do przebrania się w bawarskie stroje ludowe, aby dodatkowo poczuć klimat tego święta. W tym roku Oktoberfest będziemy świętować do 27 października.

W ramach planowanego spotkania, mają Państwo także możliwość zarezerwowania noclegów w specjalnie przygotowanych cenach w naszym Hotelu Gdańsk, najlepszym butikowym hotelu w mieście.

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij