Spotkania VIP

Restauracja Hotel Gdańsk od samego początku swojego istnienia, wielokrotnie była miejscem niezwykle prestiżowych wydarzeń z udziałem najwyższej rangi przedstawicieli państwowych, prezydentów, ambasadorów i znanych osobistości. Jako najlepsza restauracja w Gdańsku, gościliśmy już m.in. Prezydenta Lecha Wałęsę, Księcia Arabii Saudyjskiej Abdullaziz bin Abdullah al Saud, Premiera Donalda Tuska, Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego wraz z małżonką Jolantą Kwaśniewską, Prezydentów Miast Gdańska, Sopotu i Gdyni, a także osoby ze świata kultury takie jak Guntera Grass, Leszka Możdżera, Muńka Staszczyka, Chakkę Khan i wielu innych.
 

Najlepszą oceną tych spotkań jest to, że nasi goście VIP powracają do nas przy kolejnych okazjach.
Wyjątkowe wnętrza 400 letniego Spichlerza, wysoki profesjonalizm obsługi i niepowtarzalne dodatkowe atrakcje, wyróżniają naszą restaurację na tle innych, jako idealne miejsce dla spotkań z uczestnictwem gości VIP.
Spotkanie o charakterze VIP może odbyć się w wydzielonej części naszej restauracji, na przykład w Sali VIP, w której biesiadował już m.in. trener reprezentacji Hiszpanii Vincente del Bosque. W tym samym czasie, w trakcie Euro 2012, piłkarze z reprezentacji bawili się przy naszym piwie Brovarnia w Restauracji Hotel Gdańsk i w Brovarni.
 

Na specjalne życzenie zarezerwujemy dla Państwa całą Restaurację Hotel Gdańsk i Brovarnia Gdańsk. Rezerwacja na wyłączność umożliwi organizację spotkania VIP dla 200 osób, z zapewnieniem najwyższych standardów i bezpieczeństwa.
Oferujemy najwyższej jakości potrawy, przygotowane ze świeżych, regionalnych składników, które podajemy w formie serwowanej, lub w formie bogatych bufetów. Nasze wyjątkowe, warzone na miejscu piwo Brovarnia oraz szeroki wybór ekskluzywnych alkoholi, również spełnią wszystkie oczekiwania wymagających gości VIP.
 

Państwa goście mogą pójść w ślady m.in. Prezydenta Wałęsy lub Premiera Tuska, i dokonać uroczystego odbicia beczki piwa Brovarnia w asyście naszych piwowarów. Dla gości imprezy możemy przygotować 1 litrowe butelki naszego piwa z dedykowaną etykietą upamiętniającą wydarzenie.
 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij