Urodziny i imieniny

Serdecznie zapraszamy do zorganizowania u nas przyjęcia urodzinowego lub imieninowego, które tylko w Restauracji Hotel Gdańsk lub Brovarni Gdańsk będzie miało tak wyjątkowy charakter. W klimatycznych wnętrzach naszej restauracji przygotujemy, wedle życzenia, menu serwowane lub w formie bufetu, a miłym akcentem i niespodzianką będzie mini torcik ze świeczką wręczony przez naszą załogę, która z tej okazji zaśpiewa jubilatowi lub solenizantowi tradycyjne "Sto lat!".

Pomożemy Państwu w dodatkowym uatrakcyjnieniu imprezy poprzez zorganizowanie muzyki na żywo, karaoke, live cooking, seminarium piwnego z uroczystym odbiciem beczki lub innej oprawy wydarzenia zgodnie z Państwa wyobrażeniami i życzeniami.

Świetnym pomysłem przy okrągłych jubileuszach, i nie tylko, będą butelki naszego piwa ze specjalnie zaprojektowaną na tą okazję etykietą, zawierającą wskazane przez Państwa elementy lub hasła.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij